Internet Praha 4 má široké pokrytí

Postupně se ukazuje, že do technologií se zamiluje každá generace a věk o tom skutečně nerozhoduje. Jen zřejmě cíl, který bude pro každého odlišný. Co se týče například internetu, tak bez něj si snad nedovede představit nikdo svoji domácnost, leda až na pár výjimek. Je pravdou, že ještě existuje skupina, která bude vyhledávat přístup zdarma […]


Postupně se ukazuje, že do technologií se zamiluje každá generace a věk o tom skutečně nerozhoduje. Jen zřejmě cíl, který bude pro každého odlišný. Co se týče například internetu, tak bez něj si snad nedovede představit nikdo svoji domácnost, leda až na pár výjimek. Je pravdou, že ještě existuje skupina, která bude vyhledávat přístup zdarma přes Wi-fi připojení na veřejných místech, aby doma ušetřila svoje finance za možnost kvalitního a soukromého připojení, který bude navíc dobře zabezpečený.

binární systém

Skutečně v dnešní době existuje dostatek firem, které se snaží uspokojit své zákazníky a v podstatě připojení není zase tak nákladné, včetně měsíčních poplatků. Je dobré si ale nejdříve zjistit pokrytí sítě, a pokud je například skoro 100%, tak ani není co řešit. Například vysokorychlostní internet Praha 4 má opravdu pokrytí do mnoha míst, a navíc zajišťuje i kompletní servis pro svoje zákazníky, včetně poradenství a zapojení.

počítač

Důchodci a internet

O tom, že v dnešní době každé malé dítě válí na internetu různé hry a ovládá počítač pomalu lépe, než jeho rodič, to je známá věc. Ale ani důchodový věk nezůstává pozadu. Sice je pravdou, že některé věci se učí pomalu, ale zase mnoho nadšenců objevuje nové možnosti, jak si například instalovat různé aplikace, které jim pomohou najít potřebné informace. Samozřejmost bude rozdílné hledání a používání.

Starší generace bude spíš vyhledávat rady a pomoc ohledně nemocí, lékařů a lékáren, případně spojení nebo nějakého kulturního zážitku. Ovšem abychom se zase až tak moc nemýlili. Mnoho jich totiž umí pěkně brouzdat v sociálních sítích a komunikovat na různá témata. Problém je, že zatímco ostatní generace přistupují poměrně střízlivě k informačním kanálům, zde to může vyvolat spoustu poplašných signálů a snadněji i pak padnou do náruče podvodníků. S dodržováním docela jednoduchých pravidel se však internet může proměnit ve velké obohacení jejich života.