Hrátky ve dvou

Double dildo je vyhledávaná erotická pomůcka a nesejde na tom, jestli jste pár tvořící dvě ženy lesbičky, gayové, nebo klasický heterosexuální pár, kde muž vyhledává a nebrání se novým rozměrům rozkoše, případně si libuje v análním dráždění. Jde totiž o oboustranný umělý penis, který si každý z vás zavede na místo, kde chce být milován a drážděn […]

Double dildo je vyhledávaná erotická pomůcka a nesejde na tom, jestli jste pár tvořící dvě ženy lesbičky, gayové, nebo klasický heterosexuální pár, kde muž vyhledává a nebrání se novým rozměrům rozkoše, případně si libuje v análním dráždění. Jde totiž o oboustranný umělý penis, který si každý z vás zavede na místo, kde chce být milován a drážděn a pak už jen děláte to, co se vám líbí. Hlavně přirážíte, jak potřebujete.

Vybere si každý

Existuje tolik provedení, tvarů, rozměrů, různých tuhostí materiálů, zahnutí, nebo barev, že si vybere naprosto každý. Možná až po využití zjistíte, že potřebujete jiný typ, než jste si mysleli a není tedy nic snazšího, jak si ho zvolit a koupit, než nákupem na internetu. Dostupných je tolik online sexshopů, že se vám z možností, jaké objevíte, zatočí hlava.